تبلیغات در گوگل

موتورهای جستجو بیشترین بازدید را به سایت شما منتقل می کنند. برای مورد توجه قرار گرفتن در موتورهای جستجو دو روش دیده می شود: سئو و بهینه سازی سایت و تبلیغات در گوگل.

برای اینکه سایت شما در گوگل بیشتر دیده شود ، می توانید ماهانه با بودجه محدود در گوگل تبلیغ کنید. اما اینکه چگونه بودجه خود را برای دریافت بیشتر تبلیغات در گوگل برنامه ریزی کنید ، به مهارت و تسلط بر پارامترهای گوگل نیاز دارید. متخصص تبلیغات در گوگل کلمات کلیدی مناسب را برای شما انتخاب می کند ، بودجه مناسبی را برای شما اختصاص می دهد ، صفحات فرود را بهینه می کند ، تبلیغات را بهبود می بخشد و آمار را تجزیه و تحلیل می کند تا بهترین بازده را برای شما به دست آورد.

مدیریت تبلیغات گوگل

همانطور که می دانید ، گوگل 10 نتیجه اصلی و تعدادی تبلیغ در هر عبارت جستجو نمایش می دهد. ترتیب نتایج بسته به پارامترهای مختلف متفاوت است ، در حالی که نتایجی که بر اساس تبلیغات نمایش داده می شوند با برچسب AD متمایز می شوند. آمار نشان می دهد که 30٪ از کاربران گوگل روی تبلیغات کلیک می کنند و این خبر خوبی برای کسانی است که می خواهند در سایت خود سرمایه گذاری کنند.

به خاطر داشته باشید که به دلیل تحریم های گوگل ، امکان تبلیغ برای دامنه های IR وجود ندارد و کیفیت صفحات فرود و سرعت بارگذاری سایت شما در کاهش مبلغ پرداختی تبلیغات گوگل تأثیر بسزایی خواهد داشت.

میهن سامانه با بهره گیری از کارشناسان مجرب به شما در مدیریت تبلیغات گوگل کمک میکند.

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

شامل طراحی و نوشتن تبلیغ مناسب، انتخاب صفحه لندینگ مناسب و مدیریت هزینه برای تبلیغات اثر بخش خواهد شد.

خیر ما به شما سایت های مناسب شارژ حساب تبلیغات گوگل را به معرفی می کنیم.

هزینه مدیریت ماهیانه بوده و باید ابتدای هر ماه واریز شود مگر اینکه بعد از ساخت کمپین تبلیغاتی دیگر نیاز به تغییر کمپین نداشته باشید. بنابراین دیگر لازم نیست هزینه مدیریت تبلیغات پرداخت کنید.

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها