طراحی قالب اینستاگرام

برای جذب دنبال کنندگان وفادار و موفقیت بلند مدت در این برنامه ، باید یک طراحی قالب اینستاگرام و استراتژی در اینستاگرام تجاری خود پیاده کنید.

اینستاگرام یک ابزار بازاریابی غیرقابل انکار است ، اما با بیش از 25 میلیون شغل امروز در این شبکه اجتماعی، بسیار مهم است که شما وقت خود را صرف ایجاد پست های خوب و متفکرانه در اینستاگرام کنید تا از این شرایط خارج شوید.

طراحی قالب اینستاگرام

با این حال ، ایجاد یک فید خوب و منسجم در اینستاگرام به مهارت های طراحی نیاز دارد. علاوه بر این ، الگوریتم اینستاگرام برند هایی را ترجیح می دهد که حداقل یک بار در روز ارسال داشته باشند – این تعهد زمانی می تواند بر استرس شما بیفزاید.

با ظاهری متفاوت و زیبا در صفحه اینستاگرام خود ، می توانید دنبال کنندگان بیشتری جذب کرده و تجارت خود را بهبود ببخشید. این مهم است، اما طراحی و تمایز محتوا دشوار است. به همین دلیل قالب های اینستاگرام بسیار مهم هستند.

اهمیت طراحی قالب اینستاگرام :

طراحی قالب اینستاگرام باعث می شود علاوه بر داشتن پیج مرتب و منظم، در ذهن کاربران ماندگاری بیشتری داشته باشید. به شکلی که رنگ و لوگوی شما بین فیدهای روزانه اینستاگرامی به چشم کاربران ایسنتاگرام بیاید و نظر آن‌ها را جلب کند.

از دیگر مزیت های طراحی قالب اینستاگرام وجود درگاه های ارتباطی و آدرس صفحه در قالب می باشد که به کاربران کمک خواهد کرد تا هم صفحه شما را راحتر پیدا کنند و هم بتوانند سریع تر با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

برای طراحی قالب اینستاگرام شما می توانید از بین دو نوع طراحی انتخاب کنید یک نوع سری و دیگری غیر سری. در قالب های سری شما باید حداقل چند محتوا را بارگذاری کنید تا نمای طرح اصلی شکل بگیرد. اما در غیر سری به هر تعداد محتوا که دوست داشته باشید می توانید تولید و بارگذاری کنید. در صورتی که محتوای تولیدی شما محدود است از قالب سری و در غیر این صورت غیر سری را انتخاب کنید.

فایل PNG و PSD قالب به شما تحویل داده خواهد شد.

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها