مدیریت پروفایل و صفحه لینکدین

مدیریت لینکیدین زمانی اهمیت دارد که بدانیم؛ لینکدین (LinkedIn) یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که حتی قبل از توییتر و اینستاگرام نیز وجود داشته است. محبوبیت و اهمیت آن در سالهای اخیر افزایش یافته است و هم اکنون 645 میلیون کاربر جهانی دارد. با تغییر روش های سنتی استخدام و اهمیت حضور آنلاین افراد ، امروز حضور در شبکه ای مانند لینکدین (LinkedIn) مهر تأیید تجربیات حرفه ای افراد است.

پروفایل لینکدین (LinkedIn) مانند یک رزومه آنلاین گسترده عمل می کند و گزارش کاملی از تجربیات و سوابق شما را نمایش می دهد. حتی فقط حضور در این شبکه حرفه ای باعث اعتماد بیشتر شما به افراد ، به ویژه کارفرمایان می شود. زیرا این نشانه فعالیت و آگاهی حرفه ای و مهر تأییدی بر حرفه ای بودن شماست.

اهمیت مدیریت پروفایل و صفحه در لینکدین:

طبق تحقیقات ، 80٪ از مدیران قبل از استخدام نام شما را در گوگل جستجو می کنند تا از سوابق شما و آنچه در مورد شما گفته شده مطلع شوند. برای بیشتر افراد ، لینکدین (LinkedIn) اولین سایتی است که نام آن‌ها ظاهر می شود. حتی اگر وب سایت و وبلاگ شخصی داشته باشید ، یافتن شما در لینکدین (LinkedIn) بسیار راحت تر است. پروفایل حرفه ای می تواند تأثیر بیشتری نسبت به یک وب سایت شخصی داشته باشد. همچنین با جستجوی نام شما ، تمام شبکه های اجتماعی شما نمایش داده می شود (اگر به نام خودتان باشد) و بهتر است که شبکه لینکدین (LinkedIn) حرفه ای قبل از سایر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام دیده شود.

مدیریت صفحه لینکدین

علاوه بر رزومه ، موارد دیگر مانند نظرات شخصی یا نحوه بیان و برقراری ارتباط مستقیماً بر شناخت افراد تأثیر می گذارد. تصور افراد ، برند تجاری شما را می سازد که می تواند به شما در موفقیت در هر حرفه یا زمینه ای کمک کند.

بنابراین برای پاسخ به این سوال که ” لینکدین (LinkedIn) چه نوع مکانی است؟” بیایید نگاهی به برخی از عناوین موجود در این شبکه اجتماعی بیندازیم که اکثر آن‌ها تا حدودی شبیه به هم هستند:

  • شبکه ای از مهندسان ، مدیران و متخصصان
  • مکانی ایده آل برای بحث در مورد مسائل تجاری
  • شبکه هایی برای بهبود مشاغل
  • شبکه های ویژه برای کارآفرینان ، کارمندان ، مدیران ، کارشناسان و صاحبان مشاغل و صنایع
  • مکانی ایده آل برای نشان دادن سابقه فعالیت و رزومه کاری شما یا شرکت شما
  • مکان مناسبی برای ارتباط با همکاران و کسانی که در یک زمینه و صنعت کار می کنند

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها