تولید محتوای فیلم

اخیراً ، یکی از روندهای قابل توجه در رسانه های دیجیتال ، تأکید بر تولید محتوای ویدیویی بوده است. بسیاری بر این باورند که استفاده از محتوای ویدئویی به دلیل تغییر عادات رسانه ای است که افراد تمایل کمتری به خواندن کلمات دارند. امروزه مدیران بازاریابی محتوا به خوبی می دانند که با چارچوب های مشخص شده ، بهترین موضوع برای تولید محتوای ویدئویی ساخت فیلم های آموزشی و توضیحی ، مصاحبه با مسئولان ، فیلم های بدون انقضا مانند تهیه غذا و فیلم های تبلیغاتی است.

تولید محتوای ویدیویی :

محتوای ویدیویی  از اهمیت بسیار زیادی در تولید محتوای سایت برخوردار است. شما می توانید محتوای ویدیویی خود را در شبکه های مختلف اجتماعی از جمله یوتیوب، آپارات، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

تولید محتوای ویدیویی

محتوای ویدیویی به دلیل زنده و سرگرم کننده بودن امروزه مورد توجه بسیاری از کاربران اینترنتی قرار گرفته است محتوای ویدیویی به راحتی در انواع پلتفرم ها همچون موبایل و کامپیوتر قابلیت استفاده دارد .

شما می توانید با ساخت یک فایل ویدیویی کوتاه، کار که با چند صفحه متن انجام می گیرد را به صورت تصویری در ۳۰ ثانیه به صورت کلی و جذاب به کاربر انتقال دهید.

 علاوه بر این محتوای ویدیویی موجب بهبود سئو سایت شما خواهد شد به طوری که کاربر زمانی را برای دیدن ویدیو در سایت شما سپری خواهد کرد و این صرف زمان موجب بهبود رتبه‌بندی سایت شما خواهد شد.

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

محتوای ویدیویی شامل تیزر هیا تبلیغاتی، فیلم های صنعتی و فیلم های آموزشی می شود. و محتوای موشن گرافیک در دسته جداگانه قرار می گیرد.

بسته به انتخاب شما که از تصاویر آرشیو یا جدید استفاده شود زمان متغیر است و نمیتوان زمان دقیق را اعلام کرد. مشاوران ما می توانند به شما در اندازه گیری زمان و برنامه ریزی درست برای تولید محتوا ویدیویی کمک کنند.

بله هر چقدر تنوع محتوایی شما بیشتر باشد قطعا کاربر بیشتر در سایت شما حضور خواهد داشت و در نتیجه موجب بهبود سئو سایت شما خواهد شد.

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها