خرید بک لینک

خرید بک لینک چیست؟ بک لینک پیوندی است که سایت دیگری به سایت شما می دهد ، به عنوان مثال ، اگر میهن سامانه به سایت شما پیوند دهد برای سایت شما ، این لینک یک لینک خارجی یا بک لینک محسوب می شود و تأثیر مثبتی در سئوی سایت شما دارد.

بک لینک ها نقش مهمی در الگوریتم رتبه بندی گوگل دارند. این بدان معناست که اگر از سایت های معتبر پیوند دریافت کنید ، ارزش و اعتبار شما نزد  گوگل افزایش می یابد و این موقعیت شما را در صفحات گوگل افزایش می دهد.

آیا خرید بک لینک برای سئو سایت توصیه می شود؟

بله ، شما باید هزینه ارتباطات را بپردازید. حتی در دنیای واقعی نیز بعضی اوقات باید هزینه یک کنفرانس را بپردازید تا بتوانید با برخی از افراد ارتباط برقرار کنید. در دنیای وب نیز این مسیر را باید طی کرد.

نحوه رتبه بندی بک لینک از نظر گوگل به ترتیب اولویت:

  • اتوریتی (Authority):

    اتوریتی عددی است که کیفیت سایت و قدرت دامنه و صفحات سایت را نشان می دهد و هرچه بیشتر ، بهتر است.

  • سن دامنه (Domain age):

دامنه هرچه قدیمی تر باشد ، بهتر است. به نظر می رسد هر چه قدیمی تر باشد ، اعتبار آن در بازار بیشتر و ارجاع آن نیز معتبرتر است.

  • فالو یا نوفالو بودن:

لینک های فالو اعتبار انتقال می دهند و گرانتر هستند اما لینک های نوفالو اعتبار انتقال نمی دهند اما سایت شما را معرفی می کنند و در اتوریتی صفحات شما قطعا تأثیر دارند این نوع لینک ها نسبت به لینک های فالو ارزان تر هستند.

  • رتبه الکسا(Alexa rank):

هرچه رتبه الکسا سایت بیشتر باشد ، احتمال کلیک روی پیوند بیشتر است ، که درنتیجه بازدید شما را بیشتر می کند.

خرید بک لینک

الگوریتم پنگوئن( Penguin ) و ارتباط آن با بک لینک ها

بک لینک برای گوگل آنقدر مهم است که الگوریتم پنگوئن را طراحی کرده است تا تشخیص دهد آیا افراد می خواهند با خرید بک لینک های انبوه ، ارزان و رایگان گوگل را فریب دهند یا به صورت حقیقی بک لینک می گیرند. پی نوشت: این الگوریتم پنگوئن در زبان فارسی ضعیف تر از انگلیسی است و شامل خرید بک لینک با تعداد کم از یک سایت معتبر نیست. سایت های معتبر همه از بک لینک استفاده می کنند.

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

خیر بخشی از بک لینک ها فالو و بخشی نو فالو هستند. در نظر داشته باشید که علاوه بر بک لینک های فالو بک لینک های نوفالو نیز برای سایت لازم است. نباید تمام بک لینک های یک سایت فالو باشند. توجه کنید که بک لینک های ایجاد شده از سایت های با ارزش بالایی است.

به دلیل وجود الگوریتم های قدرتمند گوگل و امکان پنالتی شدن سایت؛ باید بک لینک ها به مرور و منظم به سایت لینک داده شوند. بسته به نوع بسته انتخابی و مدت زمان عمر سایت شما این زمان متغیر است و بین7 تا 60 روز زمان لازم دارد.

بله بعد از اتمام ساخت بک لینک ها لیست لینک های ایجاد شده برای شما ارسال خواهد شد.

باید در نظر داشته باشید که روند سئو سایت زمان بر است و این گونه نیست که تاثیرات آنی تغییرات ایجاد شده به سرعت در گوگل ظاهر گردد. باید برای تاثیرات سئو بین 6 تا 12 ماه زمان را پیش بینی کرد اما تاثیر بک لینک ها ایجاد شده معمولا بعد از 1 تا 4 ماه خود را نشان خوااهند داد.

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها