تولید محتوای صوت

تولید محتوای صوتی و انواع جلوه های صوتی در بازاریابی محتوا می تواند تأثیر مضاعفی در قالب متن داشته باشد ، به همین دلیل در سال های طلایی رادیو بسیاری از محتوای صوتی از جمله کمدی ، درام ، کنسرت های موسیقی کلاسیک ، اخبار و گزارش ها برای میلیون ها نفر پخش می شد.

به عنوان مثال پادکست ها ، رادیوهای اینترنتی ، کتاب های صوتی و … انواع محتوای صوتی هستند که اگر با کیفیت و دقت تولید شوند ، مطمئناً عاشقانی پیدا می کنند که همیشه و همه جا طرفدار آن‌ها خواهند بود.

تولید محتوای صوتی و پادکست

استفاده از پادکست در سایت مزایای بسیاری دارد و در اینجا موارد مهم ذکر شده است:

  • استفاده آسان از پادکست ها نسبت به متن ها برای مخاطبان
  • امکان گوش دادن به محتوای پادکست در هر مکان
  • مناسب برای مخاطبان جدید که علاقه ای به خواندن پست های سایت ندارند
  • اگر از نوشتن متنفر هستید ، این روش برای شما نیز بسیار مفید خواهد بود!

شما می توانید پادکست هایی را برای مشاغل خاص ایجاد کنید یا از آن‌ها به عنوان یک کانال بازاریابی برای تکمیل وب سایت های خود استفاده کنید.

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

انتشار محتوای صوتی بر عهده سفارش دهنده محصول است و گروه نرم افزاری میهن سامانه فقط تولید کننده محتوای صوتی است. بنابراین در صورت نیاز به مجوز انتشار، کلیه مسئولیت ها بر عهده سفارش دهنده محصول است.

بسته به تعداد و مقدار زمان و همچنین محتوای درخواستی زمان تولید نیز متفاوت است. اما به طور معمول بین 5 تا 30 روز تولید یک محتوای صوتی با کیفیت زمان می برد.

باید گفت بله، هر چقدر محتوای شما متنوع تر باشد و میزان حضور کاربر در سایت شما را بیشتر کند بر سئوی سایت شما تاثیر خواهد گذاشت.

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها