سئو خارجی سایت

هنگامی که ما در مورد سئو خارجی سایت صحبت می کنیم ، منظور ما تلاش و تمرکز بر وضعیت محتوا و سایت ما از دیدگاه دیگران است. یعنی مکان هایی که معمولاً کنترل کاملی بر آن‌ها نداریم.

اگر در تعدادی از شبکه های اجتماعی حساب کاربری ایجاد کرده اید و می خواهید از آن برای گرفتن ورودی به وب سایت خود از مکان های دیگر استفاده کنید و از طرف دیگر ، به  گوگل نشان دهید که سایت و محتوای شما در فضاهای دیگر نیز منتشر می شود، شما می توانید این فعالیت ها را به عنوان بخشی از SEO خارجی در نظر بگیرید.

همچنین ، اگر در بلاگ ها و سایت های دیگران نظر می گذارید و به مطالب خود پیوند می دهید ؛ یا اینکه شما به عنوان میهمان در وبلاگ دوستان خود محتوا منتشر می کنید (برای مراجعه مستقیم به پست های خود مستقیماً) ، همچنان در حال بهینه سازی سایت با روش‌های سئو خارجی هستید.

سئو خارجی شامل تکنیک هایی است که برای بهینه سازی، خارج از سایت انجام می شود ، از جمله فعالیت در شبکه های اجتماعی ، فعالیت در انجمن ها و موارد دیگر.

سئو خارجی سایت

سئو خارجی شامل مواردی مثل:

 1. سایت های شبکه های اجتماعی
 2. تولید محتوا
 3. بازاریابی محتوا
 4. بازاریابی فروم و انجمن ها
 5. ثبت نام در دایرکتوری ها
 6. بوکمارک کردن
 7. لینک طعمه
 8. به اشتراک گذاری عکس
 9. بازاریابی ویدئو
 10. لیست محلی
 11. ثبت مقاله های نوشته شده

برای بهبود سئوی خارجی سایتتان با ما تماس بگیرید ما با بهترین متخصصان این حوزه در خدمت شما هستیم.

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

باید گفت همیشه؛ برای تثبیت رتبه شما در صفحه اول گوگل باید همیشه فرایند سئو خارجی ادامه داشته باشد.

به دو صورت ماهیانه و پروژه ای محاسبه می گردد. در حالت ماهیانه شرکت میهن سامانه تمامی فرایند ها و عملیات های سئو خارجی سایت شما را انجام خواهد داد اما در حالت پروژه ای شما هزینه کارهای درخواستی سئو خارجی که توسط مشاور سئو به شما معرفی می شود را پرداخت خواهید کرد. ما به شما روش ماهیانه را پیشنهاد می کنیم.

به هیچ عنوان، بدون سئو داخلی و رفع عیوب سایت، تمامی فعالیت های سئو خارجی بی نتیجه خواهد ماند.

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها