افزایش فالوور اینستاگرام

همانطور که می دانید ، خاصیت هر کسب و کار در اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان آن است. بنابراین فالوورها در اینستاگرام بسیار مهم هستند. البته دنبال کنندگان واقعی که به تجارت شما علاقه مند هستند. افزایش فالوور اینستاگرام به همین دلیل مهم است.

شکی نیست که اینستاگرام اکنون گل سرسبد شبکه های اجتماعی محبوب در کل جهان و به ویژه کشورمان است و با وجود فیلتر شدن تلگرام ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. به همین دلیل بهترین مکان برای تبلیغات ، بازاریابی ، کارهای تجاری و راه اندازی مشاغل جدید در هر کجا که مخاطب زیادی وجود دارد است.

ربات اینستاگرام میهن سامانه یک سیستم هوشمند برای افزایش دنبال کنندگان ، تبلیغات حساب اینستاگرام شما است. ربات را می توان با تعیین اهداف شما تنظیم کرد ، که می تواند صفحات رقیبان و تگ های محبوب اینستاگرام باشد ، و این اهداف برای شما فالوور واقعی به همراه خواهد داشت .

طریقه افزایش فالوور اینستاگرام :

نحوه کار به این صورت است که پس از راه اندازی و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن و دنبال کردن صفحات هدف شما می کند ، بنابراین روزانه تعداد زیادی دنبال کننده و بازدید کننده واقعی هدفمند به صفحه شما اضافه خواهد شد.

افزایش فالوور اینستاگرام

با این روش شما به سرعت به تعداد زیادی فالوور واقعی با درصد تعامل بیشتری دست پیدا خواهید کرد. توجه کنید به دلیل اینکه این ربات به صورت دسترسی محدود بر روی سرور شرکت در حال فعالیت است. شما برای افزایش فالوور حساب خود باید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار شرکت قرار دهید و شرکت این تضمین را به شما خواهد داد که از اطلاعات و حساب شما حفاظت کند.

مشتریان ما همیشه از فالوور هایی واقعی که به صفحات شان اضافه شده، رضایت داشته اند و دلیل آن هم هدف گذاری صحیح جامعه مخاطبان در هنگام دریافت فالوور بوده است. ربات های افزایش فالوور موجود در بازار علاوه بر بلاک کردن حساب شما فالوور های غیر مرتبط را به حساب شما اضافه می کنند که بعد از مدتی به دلیل عدم علاقه کاربران از صفحه شما خارج خواهند شد و تعداد فالوور های شما ریزش خواهد کرد.

شما میتوانید از دیگر خدمات ما همچون مدیریت پیج اینستاگرام و طراحی لوگو نیز بهره ببرید.

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

بله همه فالوورهایی که به حساب شما افزوده میشوند واقعی هستند.

خیر بستگی به محتوای تولیدی شما دارد زیرا این فالوورها اکانت های فیک نبوده و در صورت عدم رضایت از محتوای تولیدی شما امکان دارد آنفالو کنند.

بله همان طور که قبلا گفتیم این فالوور ها واقعی بوده و اقدام به لایک و کامنت گذاری در پیج شما خواهند نمود.

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها