طراحی سایت شرکتی

صرف نظر از اینکه در دنیای واقعی چگونه فعالیت می کنید ، سرمایه گذاری در دنیای آنلاین مهم است. اولین قدم را در طراحی سایت شرکتی حرفه ای بردارید. با داشتن یک وب سایت خوب می توانید خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل به کاربران ارائه دهید و همیشه با آن‌ها تعامل داشته باشید.

طراحی وب سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی نسبت به فعالیت شما برای اولین بار از طریق وب سایت شما با کسب و کار شما در دنیای واقعی آشنا شود .

امروزه با گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی ، نیاز به حضور و فعالیت شرکت ها در اینترنت بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است. این حضور در اولین قدم مستلزم داشتن یک سایت شرکتی خوب با امکانات و کیفیت مناسب است. طراحی وب سایت شرکتی برای برند ها مانند داشتن خانه یا سایت اینترنتی است که از طریق آن‌ها می توانند محصولات و خدمات خود را بدون واسطه به مشتریان خود معرفی کرده و رابطه دو طرفه ای با آن‌ها برقرار کنند.

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای و جذاب مهم‌ترین گام در برند سازی آنلاین برای شرکت‌هاست. یک وب سایت خوب ویترین یک شرکت در فضای آنلاین است ، ویترینی که مردم از طریق آن سطح شرکت را قضاوت می کنند. امروزه بیشتر افراد ابتدا با یک برند به‌صورت آنلاین آشنا می شوند و هیچ تصویری قبلی از برند این شرکت در دنیای واقعی ندارند. به همین دلیل ، آن‌ها وب سایت شرکت را جستجو می کنند و در وهله اول از سایت آن بازدید می کنند.

کاربران اگر در اولین تجربه خود متوجه پویایی و خلاقیت در طراحی وب سایت شرکت شما شوند ، از همان ابتدا تصویر برند شرکت در ذهن آن‌ها ایده آل خواهد بود. این موفقیت در برند سازی آنلاین این شرکت تنها با طراحی حرفه ای وب سایت شرکت امکان پذیر است.

با طراحی یک وب سایت حرفه ای شوید

حضور در شبکه های اجتماعی عموماً با هدف معرفی و بازاریابی محصولات یک شرکت و بهبود تعامل با مخاطبان انجام می شود. بنابراین نمی توان روی آن به عنوان نماینده اصلی شرکت در محیط مجازی حساب کرد. با داشتن یک وب سایت شرکتی مناسب ، می توانید تمام فعالیت های بازاریابی را انجام دهید ، از مشتریان بازخورد بگیرید ، برند تجاری آنلاین خود را در یک محیط جامع و کاربردی تبلیغ کنید.

شما این فرصت را دارید که امکانات خود را در وب سایت توسعه و گسترش دهید و می توانید به راحتی تمام جزئیات مورد نظر خود را در مورد شرکت به روشی بهینه و دقیق ارائه دهید.

امکانات مورد نیاز طراحی سایت شرکتی:

  • طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو)
  • طراحی اختصاصی صفحات
  • طراحی صفحه تماس با ما
  • نمای ظاهری وب‌سایت
  • طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) جهت نمایش صحیح سایت در تمامی دستگاه ها.
  • ارتباط با مشتریان

میهن سامانه با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی سایت های مختلف می تواند به شما در راه اندازی یک سایت خوب برای کسب و کار شما کمک کند. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

اگر شما کسب و کار یا محصول خاصی برای معرفی دارید نیازمند یک سایت تجاری یا شرکتی هستید. به سایت هایی که معرفی کننده یک خدمت یا محصول است. سایت های شرکتی با تجاری می گویند

سایت تجاری یا شرکتی خوب است که اول در همه پلتفرم ها همچون موبایل و سیستم های اداری به صورت واکنش گرا باز  شود و همچنین بتواند تمامی ویژگی ها یا امکانات محصول یا کسب و کار شما را پوشش و ارائه دهد. زیبا و جذاب طراحی شده باشد.

بستگی به پلن انتخابی شما دارد که از 1 تا 40 روز کاری زمان نیاز دارد.

ویژگی های کلی یک سایت تجاری یا شرکتی شامل: معرفی خدمات یا محصولات، درباره شرکت، راه های ارتباطی، درگاه خدمت یا فروش محصول، پاسخگویی به سوالات مشتریان

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها