رصد پیج های اینستاگرام

اگر به طور منظم اطلاعات رصد اینستاگرام خود یا رقیبان را تحلیل و ارزیابی نمی کنید:

  • انتخاب اشتباه مخاطبان هدف
  • ارسال بیش از حد مطالب (یا ارسال مطالب بسیار کم)
  • بازدید کنندگان غیر مرتبط را به وب سایت خود هدایت می کنید
  • ارسال محتوا در روزها و ساعتها بدون کارایی (غیربهینه)
  • از دست دادن فرصت افزایش میزان تعامل در کامنت یا استوری

این فقط یک لیست کوتاه از مواردی است که اگر آگاهی خود را نسبت به صفحه خود و رقیبان خود افزایش داده باشید می توانید بهتر انجام فعالیت کنید و اشتباهات بالا را انجام ندهید.

اطلاعاتی که می توانید از داده ها به دست آورید به شما کمک می کند تا از این بستر نهایت استفاده را ببرید. تا ارزش بیشتری برای تجارت خود کسب کنید.

این می تواند اینستاگرام را به یکی دیگر از مولفه های مهم استراتژی بازاریابی آنلاین تبدیل کند.

اکنون بیش از 15 میلیون کسب و کار از بازاریابی اینستاگرام استفاده می کنند. و یک جنبه مهم در همه استراتژی های بازاریابی اینستاگرام ، تمرکز بر ابزارهای تجزیه و تحلیل آن است.

رصد و تحلیل اطلاعات ایسنتاگرام

بدون تجزیه و تحلیل ، تلاش های بازاریابی گاهی موفقیت آمیز است و گاهی ناموفق است.

از کجا می دانید استراتژی هایی که دنبال می کنید به درستی کار می کنند یا خیر؟ چگونه می خواهید عملکرد اینستاگرام خود و رقیبان خود را آزمایش کنید و محتوای خود را بهبود ببخشید؟ پاسخ این سوالات معمولاً تحلیل است.

گروه نرم افزاری میهن سامانه با استفاده از ابزار تحلیل و بررسی خود موارد زیر را برای تصمیم گیری و بهبود استراتژی بازاریابی شما دراختیارتان قرار دهد.

حتی شما می توانید از توانایی ما برای بررسی هر صفحه در اینستاگرام استفاده کنید حتی دوستانتان.

ما می توانیم گزارشات زیر را در اختیار شما قرار دهیم:

لیست کامل فالورز ها (دنبال کنندگان) و فالوینگ ها (دنبال شوندگان) با تمام اطلاعات از جمله نام، id نامبر صفحه، بیوگرافی، تصویر پروفایل، لینک ها و شمار تلفن های صفحه، تعداد پست ها و دنبال کنندگان و دنبال شوندگان برای هر صفحه ای که از ما در خواست کنید به شرطی که در حالت عمومی باشد. ( صفحه خودتان یا رقیبانتان و یا دوستانتان)

لیست کامل افرادی که کامنت یا لایک کرده اند با تمام اطلاعات از جمله بیشترین پستی که لایک شده و بیشترین پستی که کامنت گرفته است به همراه اطلاعات فرد لایک کننده و یا کامنت گذار از جمله تعداد لایک و آدرس پست ها و تاریخ اولین و اخرین فعالیت فرد در هر صفحه ای که از ما در خواست کنید به شرطی که آن صفحه در حالت عمومی باشد. ( صفحه خودتان یا رقیبانتان و یا دوستانتان)

مشاوره رایگان طراحی سایت تولید محتوا سئو و بهینه سازی سایت مدیریت شبکه های اجتماعی

سئوالات متداول

بله اما به شرطی که از اکانتی این رصد صورت گیرد که به عنوان دنبال کننده صفحه قابلیت دسترسی به پست های صفحه را داشته باشد.

بسته به تعداد پست یا فالوور انتخاب شده توسط شما دارد و از بین 1 تا 7 روز کاری طول خواهد کشید.

نمونه کارها و همکاران

آخرین های بلاگ

برچسب ها